به گاروبین خوش آمدید

اولین سامانه آنلاین استعلام قیمت آزمایش های پزشکی
برای ثبت درخواست جدید یا مشاهده پاسخ درخواست‌های خود وارد شوید
بیشتر زندگی کن...
خانم- لوله آزمایش- آزمایش خون

انواع آزمایش خون را بشناسید

آزمایش خون یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌های درمانی برای تشخیص بیماری‌ها و اختلالات است. اینکه در برخی موارد برای آزمایش خون باید ناشتا بود، افزایش یا کاهش میزان مواد بدن به صورت موقتی است که موجب تغییر در نتیجه آزمایش می‌شود. لازم است که برای بررسی عملکرد مواد و دستگاه‌های مختلف بدن، حداقل سالی یک بار آزمایش خون کامل داده شود. اگر به دلیل رفتن به آزمایشگاه از انجام آزمایش‌های خود امتناع می‌کنید، می‌توانید از خدمات آزمایش در خانه استفاده کنید.

ادامه مطلب...
لبنیات- گوشت قرمز- ماهی- میگو- غلات-قارچ-ویتامین B12

ویتامین B12، فواید و علائم کمبود آن

ویتامین B12، از ویتامین‌های حیاتی برای بدن است که در عملکرد صحیح مغز و سیستم عصبی نقش مهمی دارد. این ویتامین فواید بسیاری از جمله رفع افسردگی، رفع خستگی و ضعف، پیشگیری از کم خونی و پوکی استخوان، افزایش سطح انرژی، حفظ سلامت ناخن، پوست و مو و غیره دارد. شما می‌توانید با مصرف گوشت، ماهی، مرغ، تخم مرغ، لبنیات و غلات، مقدار کافی از این ویتامین را دریافت کنید.

ادامه مطلب...
بیماری تیروئید- گردن- مرد

علائم تیروئید و روش‌های درمان آن

غده تیروئید از غدد مهم بدن است. هورمون‌های تیروئید نقش حیاتی در بدن شما دارند و اگر تنظیم و تعادل آن‌ها به هم بخورد، به بیماری‌های کم کاری تیروئید و پرکاری تیروئید مبتلا می‌شوید. زمانی که علائم تیروئید در شما آشکار می‌شود و بعد از انجام آزمایش تیروئید از وجود این بیماری در خود اطمینان پیدا می‌کنید، حتما برای درمان اقدام کنید. البته نگران نباشید که با وجود این بیماری‌ها می‌توانید زندگی طبیعی خود را داشته باشید چرا که قابل کنترل است.

ادامه مطلب...
قرص سقط جنین

قرص سقط جنین، نحوه مصرف و عوارض

سقط جنین یکی از اعمالی است که یا به صورت خود به خود به دلایل پزشکی در بدن مادر و یا در اثر سانحه اتفاق می‌افتد و یا مادر باردار به صورت خودآگاه این کار را انجام می‌دهد. البته انجام آن به صورت خودآگاه، در بسیاری موارد دلایل پزشکی دارد و بر اساس آزمایش‌های انجام شده، پزشک به این نتیجه می‌رسد که بارداری برای مادر یا کودک و یا هر دو خطرناک است و بهتر است که سقط جنین انجام شود. ما در این مقاله به شرح انواع قرص سقط جنین و عوارض آن‌ها خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب...

چرا گاروبین:

استعلام قیمت کاملا رایگان و 24 ساعته

logo-samandehi